טיפים לבחירת שמלת הכלה המושלמת

מתלבטת איזו שמלת חתונה לקנות? קבלי מאיתנו מספר טיפים שיעזרו לך

לא כל שמלה שנראית יפה ומרשימה בפרסומים או בצילומי המגזינים תתאים לגזרתה של כל כלה. לכל אחת מבנה גוף שונה, ואל תשכחו שלצילום במגזין נעזרים בתוכנות עיצוב גרפי, שמציגות מראה מושלם שלרוב אינו קיים. איך תוכלי לבחור את שמלת הכלה המושלמת עבורך? טיפים מצוינים שיעזרו לכן לבחור נכון.

 

שמלות לגבוהות ולנמוכות

 

בחירת שמלת כלה מתחילה בראש ובראשונה על פי גובה. יש שמלות שמתאימות מעצם טבען לכלות קטנות קומה ויש שמלות שמתאימות במיוחד לנשים גבוהות. אישה קטנת קומה עדיף שתבחר בשמלה שיוצרת רושם ארוך וגבוה. עדיף שלא תהיה זאת שמלה שנתפרה מכמות גדולה של בד, שנשפך לצדדים או שיש לה סגנון מנופח. לכלות גבוהות אפשר בהחלט לבחור בשמלה בגזרה קלאסית ונפוחה, עם יותר בד שנשפך.

 

 

שמלת כלה לגבוהות ולנמוכות - סקיי

 

 

שמלה שמחמיאה לגוף

 

זכרו שלכל מבנה גוף קיימת השמלה שתתאים. חשוב לבחור את השמלה שמחמיאה ומבליטה את מה שרוצים ומצד שני – מצניעה את מה שצריך. באמצעות גזרה מתאימה ניתן להצניע, למשל, חזה גדול (שמלת מחוך) או להבליט חזה קטן, על מנת שייראה יותר נשי. יש שמלות שמחמיאות לבעלות צוואר מוארך ויש שמלות שיוצרות רושם מוארך יותר גם לבעלות צוואר יחסית קצר.

 

 

התאמת השמלה למבנה גוף - סקיי

 

 

אל תתאמצי מדי

 

הטיפ הבא עשוי להיראות מוזר ממבט ראשון, אבל בהמשך תתבהר הכוונה. ההמלצה היא שלא להתאמץ יותר מדי בחיפוש אחר שמלה מתאימה. לא כדאי למדוד מספר רב של שמלות, ובטח שלא באותו יום בזו אחר זו. כיוון שהדבר רק יגרום לבלבול ולקושי לקבל החלטה. מדדי שתיים או שלוש שמלות ברצף. בחני אותן היטב ושימי לב לגבי כל אחת מהן. מה מחמיא לגוף ומה לא. מה נראה מתאים ומה לא. אם נמצאה השמלה המתאימה – מה טוב. אם לא, מדדי אפשרויות נוספות בפעם אחרת, כאשר את הרושם שתקבלי עלייך להשוות לשמלה הטובה ביותר מהמדידה הקודמת.