טיפוח לפני החתונה

רוצה להיות זוהרת ורעננה ביום החתונה? קבלי מאיתנו טיפים לטיפוח לפני היום הגדול שלך

באמצעות טיפוח נכון ומתאים, כל כלה תוכל להיראות יפה יותר ביום חתונתה. אך לפני הטיפים לטיפוח לקראת החתונה, חשוב להקדים ולומר שיופי אמיתי נובע בראש ובראשונה מהרגשה פנימית. המשמעות לכך היא שחשוב להקפיד על מנוחה טובה לשמור על רוגע גם כשהכול לחוץ מסביב. כלה רגועה, נינוחה ומלאת אנרגיה תהיה יפה ומטופחת בהשוואה לכלה לחוצה, עייפה ותשושה (גם אם האחרונה תהיה מאופרת לתפארת).

 

טיפולי הסרת שיער

 

גם אישה שבדרך כלל אינה עוברת טיפולים להסרת שיער תרצה להופיע בצילומים במיטבה וכך בוודאי גם ביום החתונה. טיפולי הסרת שיער יש לבצע מבעוד מועד, בשום פנים ואופן לא יום או יומיים לפני מועד החתונה הגדול. מומחים בתחום ממליצים על טיפול הסרת שיער כשבעה עד שמונה ימים לפני החתונה. לא משנה באיזו שיטה להסרת שיער בוחרים, הכלל החשוב הוא שזו תהיה שיטה שהוכיחה את עצמה בעבר. מי שנוהגת להסיר שיער בשעווה, תמשיך בשיטה המוכרת לה. אין זה הזמן לשנות ולהחליט על הסרת שיער בלייזר, למשל.

 

טיפולי הסרת שיער - סקיי

 

להיראות מושלם בצילומים

 

טיפ חשוב שיעזור לך להיראות מושלמת בכל צילומי החתונה הוא פודרה טובה שתוכלי לשמור בהישג יד, בתיקה של אחת המלוות. מידי פעם הברישי את פנייך קלות, על מנת שהפנים תיראנה מושלמות בזמן הצילומים. בנוסף מומלץ שהצילומים לא יערכו בשעות החמות כדי שהזיעה לא תפגע באיפור.

 

להיראות מושלם ביום החתונה - סקיי

 

 

ניקוי פנים ופילינג

 

מי שנעזרת באופן קבוע בקוסמטיקאית, טוב תעשה אם תגיע אליה לקבלת טיפול יופי שגרתי גם סמוך למועד החתונה. בנוסף חשוב יותר מתמיד בשבועות שלפני התאריך המיוחל לבצע ניקוי פנים מוקפד מידי יום. טיפול פילינג (לא עמוק!) יסייע להזרים את הדם ולהשיג מראה נמרץ ואנרגטי. כעת איפור אצל מאפרת מקצועית ישלים את המראה הרצוי. 

 

ניקוי פנים - סקיי