תסרוקות כלה

יש כל כך הרבה סגנונות לתסרוקות כלה. ריכזנו עבורך את המומלצים ביותר

״כמה פעמים כבר יצא לך להיות כלה?״ כמה שהמשפט הזה נשמע כמו אמא שלך, ככה הוא גם נכון.

מה שאומר שאירוע החתונה הוא אירוע מיוחד שבו את נערכת מראש ללוק שמייחד אותך לערב שכולו שלך ושל אישך לעתיד. תפקידו של השיער ביום החתונה הוא לעטר את ראשך, להשלים את הלוק הכלתי שלך ולתת לו מסגרת מרשימה ואם תרצי מפוארת ביום החשוב הזה. ביכולתו של עיצוב שיער טוב ומתאים ביום החתונה לתת את הטון לכלה שאת. כל אחת מאיתנו מיוחדת ותבחר בסגנון כלתי שיאפיין אותה. בין אם זה שמלה נפוחה ונסיכתית או שמלה פשוטה וכפרית או כל הסקאלה שבין לבין, השיער האיפור והאביזרים צריכים להשלים את המראה הזה וליצור לו קונספט ייחודי שמתאים. וכך, אחרי שהבנו את חשיבותו של השיער שלך בחתונה, אפשר לעבור יחד על תסרוקות כלה הכי טרנדיות שאספנו כאן.

 

אז נתחיל באסוף מרושל

 

כשהיקום גילה את המושג ״להתאמץ להראות לא מתאמץ״ אנחנו כבר עבדנו על ניסיונות לאסוף מרושל.

במהות שלו, עיצוב השיער הזה לא נראה מלוקק מידי או מפואר מידי ומתאפיין באיסוף קליל מאוד של השיער בצורה חכמה ומעודנת ואם תרצי גם רומנטית. הסגנון הזה יכול להשלים לוק של שמלת כלה כפרית או לתת טון קליל יחד עם שמלה נסיכתית. יש כל מיני טכניקות לאסוף מרושל, אחת מהן היא לצאת מסלון הכלות אסופה ואלגנטית יותר ואחרי החופה לפתוח סיכה או שזירת שיער קטנה ולהפוך את השיער בין רגע לפזור או חצי אסוף. תסרוקת מרושלת, אם היא עשויה טוב אמורה להחזיק כל הערב וניתנת לביצוע ברמת האסוף השלם וגם ברמת השיער החצי אסוף.

 

תסרוקות כלה אסוף מרושל

 

נמשיך בתסרוקות קלאסיות יותר

 

קלאסי זה תמיד טרנדי ונצחי. ההשראה לעיצוב שיער קלאסי תבוא בדרך כלל מקולנוע או תקופות ותשלים עבורך מראה מנצח של כוכבת. הדוגמא הקלאסית ביותר היא סינדרלה בנשף, שהפיה הנהדרת הקפידה לדאוג ששיערה הזהוב יאסף בצורה מורמת ושלמה מלאה בגלאם!

עוד דוגמא מצויינת יכולה להיות שימוש בשביל צידי והרמה של חלק מהשיער ע״מ ליצור מראה זוהר ואלגנטי. התסרוקת הזאת יכולה ללכת מצויין עם שמלות סקסיות או נפוחות ושמלות שמשדרות קלאסיות.

 

תסרוקת כלה קלאסית

 

נתקדם לפזור

 

אם את רוצה להראות חופשיה ומאושרת ביום חתונתך, יש מצב גדול שאת צריכה לחשוב ברצינות על שיער פזור. כמובן שמקרה של פזור נמליץ להיעזר בשירותיהם של מעצבי שיער מדהימים כי את חייבת שזה יראה טוב לאורך כל הערב ובשביל זה יקירה-צריך להשתמש באביזרים ובחומרים המתאימים. נמליץ לכלות שבוחרות בשיער פזור ביום חתונתן להראות את השיער במלוא הדרו. מצאי את נקודת החוזק בשיערך שאת אוהבת והבליטי אותה. בין אם מדובר בצבע שיער ייחודי, תלתלים מרשימים, פוני מדליק או אורך יפה- שתפי והתייעצי עם מעצב השיער שלך בטרם עת וטיפ חשוב מאוד מאיתנו- שתפי אותו לפני בתנאי מזג האוויר ובאם החתונה היא חתונת חוץ/ אולם. דברים שישפיעו מאוד על עיצוב שיערך.

 

תסרוקת כלה שיער פזור

 

נסיים בצמות

 

אז צמות זה טרנד של הכמה שנים האחרונות. אם מדברים על משפחת קרדשיאן, שם כנראה זה התחיל והמשיך בגזרת הכלות לגרסאות יותר רומנטיות ורכות. צמות יכולות לבוא בכל מיני אופנים למשל:

שיער אסוף בצמות, צמה אחת לצד במראה נסיכה (מזוהה בשם צמת דג), צמת כתר שיושבת כמו מעין קשת על הראש ועוד המון המון רעיונות יפיפיים ויצירתיים לדבר הזה שנקרא צמה. על הצמות מאוד קל לשזור אלמנטים רומנטיים כמו פרחים, פנינים והד-פיסים אחרים יפים שיכולים להשלים וללוות את הצמה. הצמות יכולות לבוא בשלל סגנונות ולכן יכולות להצטרף לכל מיני התסרוקות שמנינו פה וגם כתסרוקת בפני עצמן ולכן מתאימות לכל סוגי השמלות, זה מאוד תלוי מה בחרת.

 

תסרוקת כלה עם צמות

 

ואנקדוטה נוספת וקטנטנה אך חשובה לכל הקטגוריות שמנינו- תוספות שיער היא לא מילת גנאי.

בימינו ניתן להגיע לגווני שיער מדוייקים ממש כמו שלנו ואיכויות השיער הרקיעו שחקים! מובטח שאף אחד לא יזהה ברגע שנעשתה ההתאמה הנכונה. אז מקוות שעזרנו לכן לחשוב על רעיונות מקוריים ולהבין יותר מה המשמעות של בחירת עיצוב שיער נכון. אל תשכחו שבחירת מעצב שיער טובה היא לפעמים חשובה לא פחות מבחירת עיצוב השיער.

0.143514