חמישה שלבים בתכנון החתונה שלכם

טיפים לתכנון החתונה המושלמת

כדי שהחתונה שלכם תהיה מוצלחת באמת וגם כדי שתוכלו להיערך נכון, בלי לחץ מיותר, כדאי להשקיע בתכנון. אז מהם השלבים הנכונים לתכנון החתונה שלכם? קבלו את הדרך בחמישה צעדים.

  1. החליטו על גודל החתונה

אי אפשר להתחיל אפילו לחשוב על אולם אירועים בשרון או על הסגנון הרצוי של שמלת החתונה מבלי להחליט קודם לכל איזו מין חתונה אתם רוצים. מעדיפים חתונה ענקית? רוצים אירוע קטן יחסית, אולי בסגנון בוטיק? ההחלטה לגבי הגודל המתאים לכם – זהו השלב הראשון שממנו יוצאים לדרך.

  1. הכינו את רשימת המוזמנים

אם הקונספט של הגודל כבר ברור לכם, אל תמהרו עדיין לחפש אולמות אירועים בשרון. קודם כל, הכינו רשימה מדויקת של מוזמנים. אם החלטתם על חתונה קטנה, בחרו את אלא שבאמת הכי הכי חשובים לכם. לחתונה גדולה – אין בעיה, כל שם שעולה לכם לראש תזמינו והעיקר שיהיה שמח.

 

 

רשימת מוזמנים לחתונה

 

 

  1. החליטו על מועד רצוי

 

השלב הבא – החליטו מהו המועד הרצוי לכם. האם מתאים לכם אירוע חורף? זהו אירוע שניתן לקיים במחיר נוח, אבל יש כאלה שיעדיפו להיצמד לעונת האירועים המקובלת. ולא רק שאלת העונה חשובה. מהו היום המועדף – אמצע השבוע? חמישי בערב או אולי שישי בצהרים? יש לכם מועד? אפשר להמשיך הלאה.

 

 

מועד החתונה

 

 

  1. הסתובבו בין אולמות והתרשמו מהאווירה

 

כעת הסתובבו בין כמה אולמות, כאלה שהמליצו לכם עליהם, שמות חמים שמצאתם באינטרנט. מצאתם אולם האירועים בשרון שנראה לטעמכם? אל תסגרו לפני שתשימו לב היטב לאווירה של המקום. בחנו את תודעת השירות, את העיצוב. זה הזמן גם להחליט על התפריט המתאים. 

 

 אולם אירועים לחתונה

 

 

  1. השלימו את ההכנות בנחת

סגרתם על האולם רצוי? כעת אפשר להשלים את ההכנות בנחת. בחרו בגדים לחתונה, הזמינו צלם, עצבו הזמנות ובחרו את המוזיקה שתעשה לכם שמח.

0.1477897