חתונת חורף או קיץ?

מתלבטים בין חתונה בקיץ או חתונת חורף? אנחנו כאן עם כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה

חתונה היא אחד האירועים המשמחים ביותר של כל אדם, שכן היא מסמלת את תחילתה של דרך חדשה עם האדם שבו אנו בוחרים לבלות איתו את שארית חיינו. באירוע המשמח הזה אנו זוכים לחגוג את האיחוד המרגש עם האנשים שאנו אוהבים יותר מכל, ולכן ישנו דגש כה גדול על מסיבת החתונה. הבחירה הראשונה שצריך לעשות כאשר מארגנים את החתונה היא העונה שבה היא תיערך, וכאן עולה השאלה הנצחית – חתונת חורף או קיץ?

 

חתונת חורף לעומת חתונת קיץ – מה חשוב לזכור?

 

בין שתבחרו בחתונה בחורף או בחתונה בקיץ, תוכלו להיות בטוחים שיהיה מקום פנוי שיוכל לארח את המסיבה המשמחת שלכם. כדי לעשות את הבחירה המתאימה לכם ביותר, חשוב שתכירו את ההבדלים החשובים הבאים שבין חתונות חורף וחתונות קיץ, ותעשו החלטה מושכלת בנושא:

 

מחיר

 

המחיר מהווה גורם משפיע מאוד על החלטה של אנשים להתחתן בקיץ או בחורף. חתונות חורף הן הזולות יותר מבין השתיים, ולעתים המחיר שלהן יכול להיות חצי מזה של חתונת קיץ שהיא העונה הפופולריות ביותר לאירועים מסוג זה. היו מוכנים לכך שתצטרכו להשקיע הון קטן בחתונות קיץ, כך שאם שקלתם לקנות ביטקוין, זה הזמן לעשות זאת.

 

מחיר חתונה - סקיי

 

סוג מקום האירוע

 

חתונות קיץ ניתן לערוך בתוך אולמות ממוזגים, בגנים או באתרים פתוחים אחרים שבהם ניתן ליהנות מאירוע משמח בחיק הטבע. אירועי חורף לעומת זאת מומלץ לערוך במקומות סגורים, במיוחד כאשר יש מזג אוויר סוער וסיכוי גבוה לגשם שעלול לרדת על האורחים ולהרטיב אותם.

 

בחירת מקום לחתונה - סקיי

 

תשלומים נלווים

 

מלבד האולם שבוחרים בו, ישנן הוצאות רבות נוספות הנלוות לחתונה, כמו די ג'יי, צלם, קייטרינג ועוד. בדומה למחירי אולמות, גם התמחור של נותני השירות הללו יורד בזמן החורף ובקיץ הוא גבוה יחסית, כך שנכנס שיקול כלכלי נוסף בתכנוו החתונה.

 

dj לחתונה - סקיי

 

לסיכום

 

חתונה מהווה אירוע משמח במיוחד שמאחד בין האנשים הקרובים ביותר לזוג המאושר שבוחר לנהל את חייו יחדיו. כאשר עושים את ההחלטה להתחתן, מתחיל מירוץ התכנונים שבתחילתו צריך להחליט על חתונת חורף או חתונת קיץ כשהשיקולים המצוינים לעיל יכולים להטות את הכף לכאן או לכאן בהתאם לאופיים של בני הזוג ובהתאם לרצונותיהם.

 

0.146516